Apartamenty dwupoziomowe

  • Łóżka: 1 Łóżko podwójne + 2 łóżka pojedyncze + rozkładana sofa
  • Maksymalna liczba osób*: 6 + dostawka na 2 osoby
  • Wielkość: 60 m2
  • Widok: Góry, basen
  • Stawki od: 200 PLN za apartament

Apartament dwupoziomowy składa się na parterze z pokoju dzienno-sypialnianego oraz eleganckiej łazienki z prysznicem. Pomieszczenie to oprócz aneksu kuchennego oraz stołu jadalnianego wyposażone jest w telewizor z płaskim ekranem, kominek oraz rozkładaną sofą jako miejsce do spania dla dwóch osób. W aneksie kuchennym znajdziemy zmywarkę do naczyń, kuchenkę mikrofalową z funkcja grilowania, mini lodówkę 60 litrów, płytę kuchenną, talerze, garnki, sztućce, wszelkiego rodzaju szklanki, kieliszki, kubki jak również, ręczniki papierowe, kawę, herbatę i cukier. Z poziomu parteru jest wyjście na prywatny taras gdzie każdy znajdzie swój komplet mebli wypoczynkowych składający się z kanapy, dwóch foteli, stolika oraz leżaka. Łącznie posiadamy 4 apartamenty dwupoziomowe.
Na piętrze znajdują się dwie sypialne oraz toaleta. Większa sypialnia z wyjściem na szeroki na 2 m balkon od strony Doliny Wilkowskiej oraz Łysicy posiada niepowtarzalny w Górach Świętokrzyskich widok oraz łóżko podwójne które możemy rozdzielić na dwa pojedyncze. W drugiej mniejszej sypialni która znajduje się od strony parkingu znajdują się dwa pojedyncze łóżka które możemy złączyć w jedno podwójne. Istnieje możliwość na zapytanie i wymagające potwierdzenie dostawienie do apartament materaca pompowanego za dodatkową opłata 60 zł /osoba.
Wyposażenie apartamentu: telewizor z płaskiem ekranem typu smart, telewizja cyfrowa naziemna, pościel, ręczniki od ciała, rąk oraz stopka, internet WI-FI, suszarka do włosów, suszarka do ubrań. Łóżeczko turystyczne, fotelik do karmienia oraz wanienka – za zapytanie.