Zgarnij rabat do 10% na nocleg w Apartamentach Pod Łysicą.

 

Cieszymy się że dobrze przeszukaliście dogłębnie naszą stronę internetową i weszliście Państwo w tą zakładkę gdyż dzięki temu możecie otrzymać rabat. Aby go otrzymać musicie spełnić kilka prostych warunków a mianowicie:

  1. Rabaciku udzielimy jeśli tą informacje znajdziecie zanim zarezerwujecie lub zanim zaksięgujemy zadatek na poczet rezerwacji. Jeśli upomnicie się o rabat po tym czasie to dostaniecie go niestety dopiero na następną rezerwacje.
  2. Polub naszego fanpage na Facebook’u oraz zamelduj się na naszej stronie facebook https://www.facebook.com/ApartamentyPodLysica  a otrzymasz 5 % rabatu na noclegi. Łatwe ? Chyba łatwiej się nie da.
  3. Wyżej opisane polubienie i zameldowanie musi nastąpić na etapie rezerwacji a nie dopiero po przyjeździe z uwagi an to że po rezerwacji na miejscu większość zapomina to zrobić.

INSTRUKCJA MELDOWANIA NA FANPAGE

 

 

Drugi sposób jeśli nie masz facebooka to możesz uzyskać rabat 10% rezerwując za naszym pośrednictwem wakacje z przelotem u jednego z touroperatorów z którym współpracujemy. Instrukcja poniżej.

Szanowni Państwo od przeszło 15 lat specjalizujemy się w pośrednictwie wakacyjnych wycieczek zagranicznych oraz innych usług turystycznych dlatego pozostawienie nam wyboru gdzie wybiorą się Państwo w kolejną podróż będzie dla nas miłym wyróżnieniem za które chcielibyśmy się dodatkowo odwdzięczyć w postaci rabatu 10% na nocleg w apartamentach pod Łysicą.

Planujesz wyjazd zagraniczny z touroperatorem?

Co musisz zrobić aby otrzymać dodatkowe korzyści?

Wystarczy jeśli za pośrednictwem biura podróży travelservice dokonasz rezerwacji wakacji z przelotem u jednego z naszych organizatorów a rabat 10% na nocleg w Apartamencie otrzymasz gratis.

 

Zanim zarezerwujesz zadzwoń 796313125 lub napisz [email protected]