Apartamenty dwupoziomowe z widokiem na Góry Świętokrzyskie

  • Łóżka:  Wszystkie apartamenty dwupoziomowe mają taki rozkład łóżek :1 Łóżko podwójne + 2 łóżka pojedyncze (które prawie we wszystkich apartamentach oprócz jednego można złączyć) + rozkładana sofa + (tylko w jednym apartamencie który ma dwie łazienki z prysznicami mamy dodatkowo łóżko piętrowe w dużej sypiani dla  dwojga dzieci  od lat 4-12 i wagi 45 kg i 80 kg, wymiary materaca 160x70cm i w tym apartamencie w małej sypialni nie da się złączyć łóżek)
  • Maksymalna liczba osób*: 6 +2 dzieci na łóżku piętrowym dla dwojga dzieci lat 4-12 i wagi góra 45 kg i dół 80 kg wymiary materaca 160×70 cm. 
  • Wielkość: 60 m2
  • Widok: Góry, basen
  • Stawki od: 250 PLN za apartament

Apartament dwupoziomowy składa się na parterze z pokoju dzienno-sypialnianego oraz eleganckiej łazienki z prysznicem. Pomieszczenie to oprócz aneksu kuchennego oraz stołu jadalnianego wyposażone jest w telewizor z płaskim ekranem, kominek oraz rozkładaną sofą jako miejsce do spania dla dwóch osób. W aneksie kuchennym znajdziemy zmywarkę do naczyń do której zapewniamy tabletki, kuchenkę mikrofalową z funkcja grillowania, mini lodówkę 60 litrów, płytę kuchenną, talerze, garnki, sztućce, wszelkiego rodzaju szklanki, kieliszki, kubki jak również, ręczniki papierowe, kawę, herbatę i cukier. Z poziomu parteru jest wyjście na prywatny taras gdzie każdy znajdzie swój komplet mebli wypoczynkowych składający się z kanapy, dwóch foteli, stolika oraz leżaka. Łącznie posiadamy 4 apartamenty dwupoziomowe.
Na piętrze znajdują się dwie sypialne oraz toaleta. Większa sypialnia z wyjściem na szeroki na 2 m balkon od strony Doliny Wilkowskiej oraz Łysicy posiada niepowtarzalny w Górach Świętokrzyskich widok oraz łóżko podwójne które możemy rozdzielić na dwa pojedyncze dodatkowo tylko w jednym apartamencie dwupoziomowym w tej dużej sypialni mamy łóżko piętrowe dla dwojga dzieci lat 4-12 i wagi góra 45 kg i dół 80 kg wymiary materaca 160×70 cm. W drugiej mniejszej sypialni która znajduje się od strony parkingu znajdują się dwa pojedyncze łóżka które możemy złączyć w jedno podwójne.
Wyposażenie apartamentu: telewizor z płaskiem ekranem typu smart, telewizja cyfrowa naziemna, pościel, ręczniki od ciała, rąk oraz stopka, internet WI-FI, suszarka do włosów, suszarka do ubrań. Łóżeczko turystyczne, rozkładamy za dodatkową opłatą 50 zł/doba, fotelik do karmienia oraz wanienka – za zapytanie.