Witajcie Chochliki na Świętokrzyska NOC SAUNOWA!

 

Przestrzegamy zasad poprawnego saunowania!!!!

 

 

Aktualne wydarzenia i harmonogram NOCY SAUNOWYCH znajdziecie tutaj  NOCE SAUNOWE

 

 

Organizujemy również wieczory saunowe  (5 h saunowania z saunamistrzem ) w ruskiej bani Wieczory Saunowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprawne saunowanie nie oznaczać musi że korzystamy z sauny nago, chodzi o to aby nie używać w niej tekstyliów jak kostiumy kąpielowe/kąpielówki, klapki. Jak najbardziej dozwolone jest okrywanie ciała naturalnymi tkaninami jak bawełna, frotte czy tetra.  Sztuczny materiał pod wpływem wysokiej temperatury jaka niewątpliwie panuje w saunie może wywołać reakcję która poparzy nasze ciało a opary mogą być toksyczne dla naszego organizmu a to właśnie toksyn próbujemy się pozbyć podczas seansów saunowych dlatego Ci którzy z niej korzystają regularnie nie okrywają się niczym aby toksyny miały swobodną drogę ucieczki z naszego organizmu. Istotne jest również aby aby gołym ciałem nie siadać bezpośrednio na ławy dlatego zabezpieczamy je kładąc prześcieradła lub ręczniki bawełniane. Jednak musisz być również gotowy na to, iż inni doświadczeni współsaunujący będą saunować nago. Nagość w saunie nie jest niczym zdrożnym a jedynie służy jak wcześniej wspomniałem  łatwiejszemu wypacaniu się.  Prosimy o intymne zachowanie się wobec cudzej oraz własnej nagości.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy Was na kolejne imprezy, nie tylko w grupie znajomych, ale także i  singli. Tutaj zawsze znajdziecie życzliwe dusze
i poznacie nowych przyjaciół.

Z czasem do zespołu czarciego projektu, na zaproszenie Marcina, dołączyły dwie wspaniałe Mistrzynie w swoich dziedzinach. Były to: Magdalena Żuber  – trener mentalny i Sauna Mistrzyni oraz Iwona Kosel– ajurwedyjska masażystka. Fachowość Pań sprawiła, że Goście zostali wprowadzeni w prawdziwy błogostan.

 Kino Nani Masaże orientalne i ajurwedyjskie  są jednym ze stałych punktów naszych Czartowisk. W ofercie masaży znajdziecie również wspaniały japoński masaż twarzy KOBIDO. Jego zalety i efekty są znane od wieków. Jest to lifting bez skalpela. Spłyca zmarszczki, usuwa toksyny, podnosi owal twarzy, poprawia koloryt skóry. Doskonale rozluźnia mięśnie twarzy i szyi z nagromadzonych w nich napięć, co w efekcie sprzyja odnowie komórek skóry oraz przywraca im piękno i zdrowie. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Masaże oferowane są w zależności od warunków pogodowych zarówno w plenerze z widokiem na najwyższy szczyt w Górach Świętokrzyskich jakim jest Łysica  jak również w pomieszczeniu specjalnie do tego przeznaczonym czy ogrzewanym namiocie.

 

 

A skoro o masażach mowa to nie można nie wspomnieć o masażach stricte w bani ruskiej, w których ekspertem jest Saunamistrz Ryszard Rak.
Każdy uczestnik nocy saunowych z udziałem Rysia, może liczyć na kilkuminutowy masaż witkami, którego zwieńczeniem jest gorący napój rozluźniająco- uspokajający Iwan Czaj. Jest to rosyjska herbatka, która smakuje wyjątkowo pobudzająco po baniowym masażu.

Puentując, a zarazem przechodząc do istoty wydarzeń gorące podziękowania dla naszych wyjątkowych Gości, którzy swoją obecnością uświetnili każdą imprezę. Charakter wspólnych spotkań, biesiad, rozmów oraz seansy saunowych stał się czymś więcej niż tylko zwykłym spotkaniem kumpli po pracy.

Jesteście fantastyczni, obiecujemy więc wkładać całe nasze serca w noce saunowe dopóki tylko będziecie chcieli być ich częścią.

Serdecznie zapraszamy Was na kolejne imprezy, nie tylko w grupie znajomych, ale także i singli. Tutaj zawsze znajdziecie życzliwe dusze i poznacie nowych przyjaciół.

 

W ostatnim czasie  Świętokrzyska Noc Saunowa czynny udział jako Saunamistrzowie wzięli:

Saunamistzyni Alona Naumczyk 

Saunamistrzyni Aga Darcy 

Saunamistrz Jacek Indyka

Saunamistrzyni Marzena Wójcik

Saunamistrzyni Izabela Wójcik 

 

 

 

Alona Naumczyk Saunamistrzyni Laureatka Herbal CUP 2023

 

 

Aktualne wydarzenia oraz ich program znajdziecie tutaj Noce Saunowe