Saunowanie – Wieczór Saunowy

to inaczej wieczór relaksacyjny to spotkanie w Ruskiej Bani z Saunamistrzem lub Saunmastrzynią. Podczas eventu saunowego skorzystacie  z atrakcji sanuowania z profesjonalnym Mistrzem ceremonii. Możliwości jest wiele gdyż wachlarz osób z którymi współpracujemy jest szeroki. Nasza sauna pomieści grupy do 25 osób. Jednym z ważniejszych elementów takiego wieczorku jest przestrzeganie zasad poprawnego saunowania. Poprawności saunowej pilnuje, propaguje i przestrzega Saunamistrz.

 

wieczór saunowy

Wieczór saunowy to minimum cztery seanse tematyczne które w pierwszej kolejności mają na celu rozgrzać ciało a następnie złuszczyć i usunąć stary naskórek za pomocą peelingu czy to cukrowego czy solnego. Następnie skóra wymaga odżywienia dlatego nakładamy naturalne kremy i balsamy. Witkowanie inaczej okładanie się witkami wspomaga krążenie krwi daje fantastyczne samopoczucie. Witki mogą być brzozowe, dębowe lub iglaste i mają niewątpliwie pozytywny wpływ na krążenie krwi. Taki wieczór Saunamistrz dla chętnych urozmaica  o medytacje w saunie podczas których można fajnie wyciszyć swój umysł. Jest to najczęściej wybierany warsztat w naszym obiekcie dlatego go serdecznie polecamy grupom lub większym rodzinom. Wieczory saunowe stały się bardzo popularną formą wypoczynku i relaksacji po aktywnym wypoczynku uprawianym w Górach Świętokrzyskich. Dedykujemy go dla wszystkich kategorii wiekowych od dzieci lat 4 dostosowując temperaturę w saunie do wieku uczestników.

 

Dla bardziej wymagających i doświadczonych Gości polecamy noce saunowe które organizujemy raz na dwa miesiące pod nazwą Czartowisko a harmonogram tych biesiad saunowyych znajdziecie tutaj.